Chciałam wrzucić post wcześniej, a dokładnie w czwartek ok. godz. 13:00, kiedy to ogłoszono, że laureatką Literakiej Nagrody Nobla została moja ulubiona pisarka Kanadyjka Alice Munro. Z tej okazji na blogu do przeczytania dwie moje recenzje jej książek:


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz