Przebiegnij się!
Strony
Strona główna
U mnie w kuchni
Moje wcześniejsze zmagania
O mnie
piątek, 4 października 2013
Dziś do czytania polecam...
...książkę podróżniczą. Lekką i przyjemną, pełną pozytywnych wrażeń w sam raz na weekend. Poza tym w moim mieście właśnie dziś zaczyna się Festiwal Przygody "Wanoga", więc aby pozostać w tych klimatach, dziś właśnie ta książka. Recenzja
tutaj
.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz