piątek, 4 października 2013

Dziś do czytania polecam...

 ...książkę podróżniczą. Lekką i przyjemną, pełną pozytywnych wrażeń w sam raz na weekend. Poza tym w moim mieście właśnie dziś zaczyna się Festiwal Przygody "Wanoga", więc aby pozostać  w tych klimatach, dziś właśnie ta książka. Recenzja tutaj.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz