Witam po długiej przerwie. Dzień Niepodległości minął - nie uczestniczyłam w biegu. Bieganie to jednak nie moja wielka pasja, ale jedna z tych aktywności, której unikam. Zdecydowanie bardziej odpowiadają mi tańce. Zresztą, ostatnio do swojej aktywności wdrożyłam spinning, siłownię oraz zajęcia kardio. Wszystko w nowo otwartej sali fitness w moim mieście. Nie żałuję - już widzę zmiany. A że z biegania nic nie wyszło? No trudno, nie każdy musi biegać. Jakoś specjalnie nie żałuję.
Po prostu warto ĆWICZYĆ - a jak? To już kwestia dowolna. Byle efektywnie! :)
Do Świąt już nie zdążę, ale postanowiłam zrobić sobie taki prezent na urodziny. POWODZENIA!
Przebiegnij się!
czwartek, 5 grudnia 2013
wtorek, 22 października 2013
Weekend, a dokładniej niedziela
Aby zachować jako taką konsekwencję
ruchu, w niedzielę postanowiłam dać jeszcze raz szansę Ewie. Ale na
początek włączyłam sobie lekkie ćwiczenia z Tifanny. A pisząc ściślej,
te:
Wyglądają
niewinnie, ale to tylko pozory!!! Mam takie zakwasy, że nie mogę
normalnie chodzić, schylać się i przewracać w łóżku z boku na bok. Co
więcej, później zrobiłam pierwsze cztery ćwiczenia z szok treningu Ewy
Chodakowskiej (masakra!) i prawie calutki skalpel (bez dwóch ćwiczeń).
Oczywiście,
z jednej strony mam zakwasy, ale po ćwiczeniach czuję się znacznie
lepiej. I śpi mi się spokojniej. A zatem warto? Warto :-)
A tu artykuł o doznaniach w trakcie wykonywania ćwiczeń Ewy.
Czwartek
W czwartek tańce zaliczone: rumba i bachata. Oprócz tego innych ćwiczeń brak. Jakoś bieganie to mi w ogóle nie po drodze.
środa, 16 października 2013
Wtorek
Tańce, tańce, tańce... dziś czuję mięśnie nóg :-) Był walc angielski, rumba i bachata. Ciekawe, co zaserwują jutro?
wtorek, 15 października 2013
Efekt wczorajszych ćwiczeń wieczornych
Czuję, jak rosną mi mięśnie ramion i boczne, a dokładnie mięśnie:
ramienny, naramienny i zębaty przedni oraz czworoboczny i dwugłowy
ramienia. To efekt magic ringu do pilatesu, kettle bella oraz taśmy trx i pompek :D
Dzisiaj znowu taśmy :D Nie mogę się doczekać, aż zamontujemy hak i
będziemy korzystali z możliwości taśm w 100%. Poza tym dziś taneczne
wtorki.
poniedziałek, 14 października 2013
Literacka Nagroda Nobla - trochę po czasie
Chciałam wrzucić post wcześniej, a dokładnie w czwartek ok. godz. 13:00, kiedy to ogłoszono, że laureatką Literakiej Nagrody Nobla została moja ulubiona pisarka Kanadyjka Alice Munro. Z tej okazji na blogu do przeczytania dwie moje recenzje jej książek:
niedziela, 13 października 2013
Weekend
W piątek luz, w sobotę poćwiczyłam z obręczą do pilatesu i kettle bellem. Dziś taśmy TRX. Dla niewtajemniczonych - wskazówki poniżej.
Subskrybuj:
Posty (Atom)





