Przebiegnij się!

Strony

  • Strona główna
  • U mnie w kuchni
  • Moje wcześniejsze zmagania
  • O mnie

wtorek, 22 października 2013

Czwartek

W czwartek tańce zaliczone: rumba i bachata. Oprócz tego innych ćwiczeń brak. Jakoś bieganie to mi w ogóle nie po drodze.
Autor: Yekate czyta o 14:32
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowszy post Starszy post Strona główna
Subskrybuj: Komentarze do posta (Atom)

FB

Nasz głuchy pies

O mnie

Moje zdjęcie
Yekate czyta
Wyświetl mój pełny profil

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (23)
    • ►  grudnia (1)
    • ▼  października (16)
      • Weekend, a dokładniej niedziela
      • Czwartek
      • Wtorek
      • Efekt wczorajszych ćwiczeń wieczornych
      • Literacka Nagroda Nobla - trochę po czasie
      • Weekend
      • Taneczne czwartki?
      • Recenzja września
      • Taneczne wtorki
      • Wtorek jak co tydzień?
      • Do czytania i refleksji
      • Weekend (5-6 października)
      • Dziś do czytania polecam...
      • Środa i czwartek - dzień 8. i 9.
      • Dzień 7. (wtorek)
      • Dzień 4., 5. i 6.
    • ►  września (6)
Motyw Prosty. Obsługiwane przez usługę Blogger.