piątek, 27 września 2013

Do czytania

 Dziś polecam reportaż Angeliki Kuźniak
„Papusza”, wyd. Czarne, Wołowiec 2013

Przyznam, że dawno książka tak mnie nie porwała. I do tego książka będąca rzetelnym reportażem, jak wstążkami warkocz przeplatana listami, wypowiedziami uczestników wydarzeń, wierszami (gilami), zdjęciami taborowego życia, rękopisów oraz samej Papuszy. Ciąg dalszy recenzji


 


A także książkę Sylwii Chutnik, która nie tak dawno trafiła w moje ręce „Mama ma zawsze rację”. Zbiór felietonów, który adresowany jest – co wynika z okładki – do każdej pani domu, w istocie powinien zostać przeczytany przez każdego. Więcej











Brak komentarzy:

Prześlij komentarz